interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: list
sk: zoznam

en: delete
sk: odstrániť

en: Prefix
sk: Predpona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: edit
sk: upraviť

en: add
sk: pridať

en: operations
sk: operácie
