interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: list
ta: பட்டியல்

en: delete
ta: அழி

en: Prefix
ta: முன் ஒட்டு

en: Delete
ta: அழி

en: Submit
ta: சமர்ப்பி

en: Cancel
ta: விலகு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: edit
ta: மாற்று
