interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: list
th: รายการ

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ยอมรับ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: edit
th: แก้ไข
