interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: list
tr: liste

en: delete
tr: sil

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: edit
tr: düzenle

en: add
tr: ekle

en: operations
tr: işlemler
