interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: list
uk: список

en: delete
uk: видалити

en: Prefix
uk: Префікс

en: Delete
uk: Вилучити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Cancel
uk: Відмінити

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: edit
uk: редагувати

en: URL
uk: Посилання

en: add
uk: додати

en: Input filters
uk: Фільтри вводу

en: operations
uk: операції

en: rel
uk: Відношення

en: Syntax
uk: Синтаксис
