interwiki (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: list
vi: danh sách

en: delete
vi: xóa

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Delete
vi: Xóa

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: edit
vi: sửa

en: add
vi: thêm

en: operations
vi: thao tác
