interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: list
af: lys

en: delete
af: verwyder

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: edit
af: redigeer
