interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: list
ar: سرد

en: delete
ar: احذف

en: Prefix
ar: سابقة

en: Delete
ar: احذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: edit
ar: تحرير

en: URL
ar: المسار
