interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: list
bn: তালিকা

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: edit
bn: সম্পাদন

en: URL
bn: ইউআরএল
