interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: list
ca: llista

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: edit
ca: edita

en: add
ca: afegir

en: operations
ca: operacions
