interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: list
el: λίστα

en: delete
el: διαγραφή

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: edit
el: επεξεργασία

en: add
el: προσθήκη
