interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: list
et: nimistu

en: delete
et: kustuta

en: Prefix
et: Eesliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Saada

en: Cancel
et: Katkesta

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: edit
et: muuda
