interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: list
fi: listat

en: delete
fi: poista

en: Prefix
fi: Etuliite

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: edit
fi: muokkaa
