interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: list
fr: liste

en: delete
fr: supprimer

en: Prefix
fr: Préfixe

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: edit
fr: modifier

en: add
fr: ajouter

en: Input filters
fr: Filtres en entrée

en: operations
fr: opérations
