interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: list
gu: સૂચિ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: edit
gu: સંપાદિત કરો
