interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: list
hr: popis

en: delete
hr: izbriši

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Delete
hr: Izbriši

en: Submit
hr: Pošalji

en: Cancel
hr: Odustani

en: This action cannot be undone.
hr: Ova radnja se ne može opozvati.

en: edit
hr: uredi

en: Input filters
hr: Filteri unosa
