interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: list
hu: lista

en: delete
hu: törlés

en: Prefix
hu: Előtag

en: Delete
hu: Törlés

en: Submit
hu: Beküldés

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: edit
hu: szerkesztés

en: URL
hu: Webcím

en: add
hu: hozzáadás

en: Input filters
hu: Beviteli szűrők

en: operations
hu: műveletek
