interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: list
id: daftar

en: delete
id: hapus

en: Prefix
id: Awalan

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: Cancel
id: Batalkan

en: This action cannot be undone.
id: Perintah ini tidak bisa dikembalikan.
