interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: list
it: elenco

en: delete
it: elimina

en: Prefix
it: Prefisso

en: Delete
it: Elimina

en: Submit
it: Invia

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: Questa operazione è irreversibile.

en: edit
it: modifica

en: add
it: aggiungi

en: Input filters
it: Filtri di input
