interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: list
ja: リスト

en: delete
ja: 削除

en: Prefix
ja: 接頭語

en: Delete
ja: 削除

en: Submit
ja: 送信

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: edit
ja: 編集

en: Input filters
ja: 入力フィルター
