interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: list
jv: daftar

en: delete
jv: busek

en: Prefix
jv: Awalan

en: Delete
jv: Busek

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibalékna.
