interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: list
ka: სია

en: delete
ka: წაშლა

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დასტური
