interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: list
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು
