interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: list
mn: жагсаалт

en: delete
mn: устгах

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: edit
mn: засварлах

en: URL
mn: Интернэт хаяг
