interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: list
mr: याद्या

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: edit
mr: संपादन
