interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: list
ru: список

en: delete
ru: удалить

en: Prefix
ru: Префикс

en: Delete
ru: Удалить

en: Submit
ru: Отправить

en: Cancel
ru: Отменить

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: edit
ru: изменить

en: add
ru: добавить

en: Input filters
ru: Форматы ввода

en: operations
ru: операции

en: Syntax
ru: Синтаксис
