interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: list
sl: seznam

en: delete
sl: izbriši

en: Prefix
sl: Predpona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: edit
sl: uredi
