interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: list
sq: lista

en: delete
sq: elemino

en: Delete
sq: Elemino

en: Submit
sq: Dërgo

en: Cancel
sq: Anullo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: edit
sq: ndrysho

en: URL
sq: Adresa URL
