interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: list
sv: lista

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: edit
sv: redigera

en: add
sv: lägg till

en: Input filters
sv: Inmatningsfilter
