interwiki (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: list
te: జాబితా

en: delete
te: తొలగించు

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: edit
te: మార్చు

en: URL
te: యూఆరెల్
