Invitation (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Page
ast: Páxina

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
