Invitation (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: more
hy: ավելի

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Page
hy: Էջ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: « first
hy: « առաջինը
