Invitation (7.x-1.0) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Page
ky: Арын

en: ‹ previous
ky: ‹ мурнунда

en: next ›
ky: соонда ›

en: « first
ky: « бирги

en: last »
ky: сөөлгү »
