Invitation (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: more
gu: વધુ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
