Invitation (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Submit
he: שלח

en: more
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Email
he: דוא"ל

en: Page
he: דף

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Apply
he: החל

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
