Invitation (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Page
kk: Бет

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
