Invitation (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Email
ku: ئیمێل

en: Page
ku: پەڕە

en: ‹ previous
ku: پێشتر ‹

en: next ›
ku: دواتر ›

en: « first
ku: سەرەتا «

en: last »
ku: کۆتا »
