Invitation (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ps: ولیګه

en: more
ps: نور

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
