Invite (7.x-2.1-beta1) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: Request new password via e-mail.
af: Versoek 'n nuwe wagwoord via E-pos.

en: E-mail
af: E-pos

en: Operations
af: Aksies

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Subject
af: Onderwerp

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Search
af: Soek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Message
af: Boodskap

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Created
af: Geskep

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Filter
af: Filtreer

en: Pending
af: Hangende

en: View user profile.
af: Bekyk gebruikersprofiel

en: Request new password
af: Versoek nuwe wagwoord

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
af: Besoekers kan profiele skep en geen goedkeuring is nodig nie.

en: Deleted
af: Uitgewis

en: details
af: besonderhede
