Invite (7.x-2.1-beta1) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Request new password via e-mail.
am: በኢ-ሜል አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Search
am: ፈልግ

en: Message
am: መልእክት

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Clear
am: አጥራ

en: View user profile.
am: የተጠቃሚ መገለጫዎችን ተመልከት።

en: Request new password
am: አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ
