Invite (7.x-2.1-beta1) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Request new password via e-mail.
ar: طلب كلمة مرور جديدة عن طريق البريد الإلكتروني.

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Operations
ar: عمليات

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Search
ar: بحث

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Message
ar: الرسالة

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: Advanced settings
ar: إعدادات متقدمة

en: Total
ar: المجموع

en: Created
ar: الإنشاء

en: Drupal
ar: دروبال

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Filter
ar: انتقاء

en: Pending
ar: معلّق

en: Clear
ar: مسح

en: View user profile.
ar: عرض ملف المستخدم.

en: Request new password
ar: طلب كلمة مرور جديدة

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
ar: يمكن للزائرين إنشاء حسابات دون موافقة الإداريين.

en: unlimited
ar: غير محدود

en: E-mail settings
ar: اعدادات البريد الالكتروني

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: Deleted
ar: محذوف

en: Successful
ar: ناجح

en: details
ar: تفاصيل
