Invite (7.x-2.1-beta1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Request new password via e-mail.
bs: Zatražite novu lozinku na svoj email.

en: Operations
bs: Operacije

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Subject
bs: Naslov

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Search
bs: Pretraga

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Message
bs: Poruka

en: Created
bs: Kreiran

en: View user profile.
bs: Pogledaj korisnički profil.

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: details
bs: detalji
