Invite (7.x-2.1-beta1) - en to dz translation catalogue (20 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Request new password via e-mail.
dz: གློག་འཕྲིན་ལས་  བརྒྱུད་དེ་  ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Drupal
dz: ཌུ་པཱལ།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: View user profile.
dz: ལག་ལེན་པའི་  གསལ་སྡུད་དེ་སྟོན།

en: Request new password
dz: ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
dz: བདག་སྐྱོངས་པའི་གནང་བ་དགོཔ་མེད་པར་  བལྟ་སྤྱོད་པ་ཚུ་གིས་  ཁོང་རའི་རྩིས་ཐོ་དེ་ཚུ་  གསར་བསྐྲུན་འབད་བཏུབ།

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་
