Invite (7.x-2.1-beta1) - en to el translation catalogue (30 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Request new password via e-mail.
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου μέσω e-mail.

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Subject
el: Θέμα

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Search
el: Αναζήτηση

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Message
el: Μήνυμα

en: General settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Expires
el: Λήγει

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: View user profile.
el: Προβολή προσωπικού προφίλ.

en: Request new password
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
el: Οι επισκέπτες μπορούν να δημιουργούν λογαριασμούς και δε χρειάζεται καμία έγκριση από διαχειριστή.

en: unlimited
el: Απεριόριστο

en: Use the syntax [token] if you want to insert a replacement pattern.
el: Χρησιμοποιήστε τη σύνταξη [token] αν θέλετε να εισαγάγετε ένα πρότυπο αντικατάστασης.

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: inviter
el: Προσκαλών

en: Deleted
el: Διαγραμμένο

en: details
el: λεπτομέρειες

en: Joined
el: Ημ. Εγγραφής

en: Invite message
el: Μήνυμα πρόσκλησης
