Invite (7.x-2.1-beta1) - en to et translation catalogue (29 entries)

en: Status
et: Olek

en: Request new password via e-mail.
et: Soovin uut parooli e-posti vahendusel.

en: E-mail
et: E-post

en: Operations
et: Toimingud

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Subject
et: Teema

en: Cancel
et: Tühista

en: Search
et: Otsing

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Total
et: Kokku

en: Created
et: Loodud

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Filter
et: Filtreeri

en: Pending
et: Ootel

en: Clear
et: Tühjenda

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
et: Külastajad võivad kontosid luua ning administraatori kinnitus pole vajalik.

en: unlimited
et: piiramata

en: E-mail settings
et: E-maili seaded

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Successful
et: Edukas

en: details
et: üksikasjad

en: Joined
et: Liitus
