Invite (7.x-2.1-beta1) - en to eu translation catalogue (25 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Request new password via e-mail.
eu: Eskatu pasahitz berria e-posta bidez.

en: E-mail
eu: E-posta

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Subject
eu: Gaia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Search
eu: Bilatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Message
eu: Mezua

en: General settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Created
eu: Sortua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Invitations
eu: Gonbidapenak

en: Clear
eu: Garbitu

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: Request new password
eu: Eskatu pasahitz berria

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
eu: Bisitariek kontuak sor ditzakete kudeatzaileen onespenik gabe.

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: details
eu: xehetasunak

en: Joined
eu: Sartuta
