Invite (7.x-2.1-beta1) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Status
is: Støða

en: Request new password via e-mail.
is: Bið um at fáa nýtt loyniorð sent í telduposti

en: E-mail
is: Teldupostur

en: Operations
is: Atgerðir

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Cancel
is: Avlýs

en: Search
is: Leita

en: This action cannot be undone.
is: Hendan gerð kann ikki angrast.

en: Message
is: Boð

en: General settings
is: Almennar setingar

en: Created
is: Stovnað

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Filter
is: Filtur

en: View user profile.
is: Vís brúkaravangamynd.

en: Request new password
is: Bið um nýtt loyniorð

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
is: Vitjandi kunnu stovna kontu uttan at fyrisitarar skulu góðkenna hana.

en: Deleted
is: Strikað

en: details
is: smálutir
