Invite (7.x-2.1-beta1) - en to he translation catalogue (61 entries)

en: Status
he: מצב

en: Request new password via e-mail.
he: בקש סיסמה חדשה בדואר אלקטרוני.

en: E-mail
he: אימייל

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Subject
he: נושא

en: Cancel
he: ביטול

en: Search
he: חיפוש

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Message
he: הודעה

en: General settings
he: הגדרות כלליות

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Total
he: סך הכל

en: Created
he: נוצר

en: Drupal
he: דרופל

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Filter
he: סינון

en: Invitations
he: הזמנות

en: Remaining
he: נשארו

en: Pending
he: ממתינות

en: Clear
he: ניקוי

en: View user profile.
he: צפיה בפרופיל משתמש

en: The invitations shown on this page have been used to join the site. Clicking on an e-mail address takes you to the user's profile page.
he: ההזמנות המוצגות בדף זה נשלחו כהזמנה להצטרפות לאתר זה. הקלקה על כתובת מייל תפתח את דף פרופיל המשתמש.

en: The invitations shown on this page haven't been accepted yet.
he: הזמנות המוצגות בדף זה טרם התקבלו.

en: The invitations shown on this page have not been used to register on the site within the expiration period of @count days.
he: ההזמנות שבדף זה טרם מומשו ולא בוצעה הרשמה לאתר באמצעותם בתוך פרק הזמן המאופשר של @count יום.

en: The status <em>deleted</em> means the user account has been terminated.
he: הזמנה המופיעה כנמחקה משמעה שחשבון המשתמש הושהה.

en: At any time, you may withdraw either pending or expired invitations. Accepted invitations can't be withdrawn and count permanently toward your invitation allotment.
he: באפשרותך למשוך בכל רגע הזמנות במהתנה או שפג תוקפה. הזמנות שהתקבלו לא ניתן למשוך והם נזקפות לזכותך ב"מצעד ההזמנות".

en: New invitation
he: הזמנה חדשה

en: Accepted
he: התקבלו

en: Expired
he: פג תוקפם

en: Request new password
he: חידוש סיסמה

en: Invite a friend
he: הזמן חבר

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
he: גולשי האתר יכולים להצטרף ללא אישור מנהל.

en: Role settings
he: הגדרות תפקיד

en: unlimited
he: לא מוגבל

en: E-mail settings
he: הגדרות דוא"ל

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: Deleted
he: נמחק

en: Withdraw
he: משיכה

en: No invitations available.
he: אין הזמנות זמינות

en: Recommend @site-name to:
he: המלץ על @site-name ל:

en: Send invite
he: שליחת הזמנה

en: View your invites
he: הזמנות שנשלחו

en: The invitee won't be able to register any more using this invitation.
he: מקבל ההזמנה לא יוכל להרשם עוד באמצעות הזמנה זו.

en: Are you sure you want to withdraw the invitation to %email?
he: האם אתה בטוח שברצונך לבטל את ההזמנה שנשלחה אל %email?

en: Invitation to %email has been withdrawn.
he: ההזמנה ל%email נמשכה בהצלחה.

en: !user (@email) has joined @site-name!
he: !user (@email) הצטרף ל@site-name!

en: This message will be added to the mail sent to the person you are inviting. | This message will be added to the mail sent to the persons you are inviting.
he[0]: הודעה זו תצורף למייל הנשלח לאדם אותו הנך מזמין.

en: The following recipient is already a member: | The following recipients are already members:
he[0]: המשתמשים הבאים כבר רשומים לאתר זה:

en: Your invitation has been successfully sent. You will be notified when the invitee joins the site. | @count invitations have been successfully sent. You will be notified when any invitee joins the site.
he[0]: הזמנתך נשלחה בהצלחה. אנו נשמח לעדכן אותך ברגע שההזמנה תתקבל וחברך יצטרף לאתר.
he[1]: @count הזמנות נשלחו בהצלחה. אנו נעדכן אותך ברגע שהמוזמנים יצורפו לאתר.

en: Successful
he: התקבלו

en: @user's invite rank
he: דירוג ההזמנות של @user

en: Top inviters
he: מצעד המזמינים

en: details
he: פרטים

en: Invites
he: הזמנות חברים

en: Joined
he: הצטרף

en: No inviters found.
he: לא נמצאו הזמנות.

en: Find an invited user
he: איתור משתמש מוזמן

en: withdraw
he: משיכה

en: Enter the e-mail address of the person you would like to invite. | Enter the e-mail addresses of the persons you would like to invite. To specify multiple recipients, enter one e-mail address per line or separate each address with a comma.
he[0]: נא להזין את כתובות המייל של האנשים שברצונך להזמין. כתובות מרובות ניתן לההזין כשכל כתובת מייל בשורה חדשה או לחילופין כשהם מופרדים בפסיק.
