Invite (7.x-2.1-beta1) - en to kk translation catalogue (20 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Request new password via e-mail.
kk: Электронды пошта арқылы жаңа кілт сөз сұрау

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Message
kk: Хабарлама

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Created
kk: Құрылған

en: Drupal
kk: Друпал

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Filter
kk: Фильтрле

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
kk: Қолданушылар есеп құра алады және басқарушының қолдауы керек емес.

en: Deleted
kk: Жойылған

en: details
kk: мәліметтер
