Invite (7.x-2.1-beta1) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Request new password via e-mail.
kn: ಇಮೈಲ್ ಮೂಲಕ ಹೊಸ ಪಾಸ್ ವರ್ಡ್ ಪಡೆಯಿರಿ

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Total
kn: ಒಟ್ಟಾರೆ

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Remaining
kn: ಬಾಕಿಇರುವ

en: Expires
kn: ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವುದು

en: Pending
kn: ಬಾಕಿ ಇರುವ

en: Clear
kn: ತೆರವುಗೊಳಿಸು

en: View user profile.
kn: ಸದಸ್ಯರ ಪರಿಚಯವನ್ನು ನೋಡಿ

en: Accepted
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Expired
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಮುಗಿದಿದೆ

en: Request new password
kn: ಹೊಸ ಗುರುತುಚಿಹ್ನೆ ಕೋರಿಕೆ

en: unlimited
kn: ಅನಿಯಮಿತ

en: Deleted
kn: ಅಳಿಸಲಾದ

en: details
kn: ವಿವರಗಳು
